2-Power HP Envy 14-DK0000 14.0" 1920x1080 IPS AG No Fixings: Laptop Screen
Laptop Screens, Laptop LCD Panels and more...
Are you looking for a different model?
 Envy 14-DK0000 14.0" 1920x1080 IPS AG No Fixings
  • Panel coating: Matte
  • Display resolution: 1920 x 1080
  • Panel lamp: LED
  • LCD panel size: 14.00
  • Display colours: 262K
  • Display Technology: IPS
  • Panel connector position: BRHS
  • Warranty: 1 Year
  • Max graphics output: Full HD (1920x1080)
  • Panel data pins: 30
  • Matte
  • 1920 x 1080 px
  • LED
  • Size 14.0″
  • Touch screen: No
  • 3D Display: No
In Stock
Ordering regularly? Apply for additional discounts
Connectors
Specifications
PSA VPN VP-2X3V23 (• what's this?)
Warranty 1 Year
Type of laptop accessory LCD panel , The LCD panel of a laptop
Weight 265 g
Dimensions 316 mm x 198 mm x 3 mm